Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Metody płatności

----------- przeczytaj i usuń -------------

Dobierz różne metody płatności, aby zapewnić swoim klientom jak największą wygodę i bezpieczeństwo podczas składania zamówienia. Opisz dokładnie, w jaki sposób Twoi klienci będą mogli opłacić swoje zamówienia. Jeśli korzystasz z przykładowej strony “Metody płatności”, usuń opisy metod, których nie oferujesz.

Tę stronę można zmieniać tutaj:

Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > Metody płatności

---------------------------------------------------

Płatności natychmiastowe 

Zamówienie możesz opłacić od razu jedną z wybranych metod. Dane do płatności nie będą wymagane lub będą już uzupełnione, co ograniczy ryzyko pomyłki np. przy kopiowaniu numeru konta. Wystarczy, że przeczytasz wypełnione dane i zatwierdzisz płatność, a wpłata zostanie przekazana do naszego sklepu. To pozwoli rozpocząć obsługę Twojego zamówienia bez konieczności czekania na potwierdzenie płatności z banku. 

 

Płatności w naszym sklepie są w pełni bezpieczne, szyfrowane i używają certyfikatu SSL. Przelew natychmiastowy – wygodna metoda oparta na przelewach bankowych, ale bez konieczności uzupełniania danych (numer rachunku odbiorcy, kwota i tytuł przelewu). Po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej wystarczy potwierdzić transakcję np. za pomocą kodu SMS.

 

Blik – szybkie i bezpieczne płatności z użyciem kodu autoryzacyjnego, który wygenerujesz w aplikacji Twojego banku. 


Karta płatnicza – metoda płatności wymagająca od Ciebie podania danych, które znajdują się na karcie debetowej lub kredytowej, a następnie autoryzacji płatności.

 

Apple Pay – to cyfrowy portfel, zastępujący karty płatnicze czy gotówkę. Korzystając z telefonu marki Apple płacisz jednym dotknięciem lub spojrzeniem

 

Google Pay – bardzo wygodna metoda płatności za pomocą telefonu. Cyfrowy portfel korzysta z podpiętej karty płatniczej.

Paypo – robisz zakupy już dziś, a płacisz dopiero po sprawdzeniu produktów. Podczas składania zamówienia rejestrujesz się na stronie PayPo i potwierdzasz transakcję kodem SMS.  Za Twoje zakupy płaci PayPo, a Ty rozliczasz się z PayPo w ciągu 30 dni.

 

Klarna – metoda, dzięki której możesz zapłacić za swoje zakupy w ciągu 30 dni i bez żadnych dodatkowych kosztów. Klarna będzie Ci przypominać o zbliżającym się terminie płatności. Należność możesz uregulować kartą płatniczą, blikiem lub szybkim przelewem.

 

PayPal – usługa w formie portfela, która daje Ci możliwość opłacenia zamówień w wielu walutach. 

 

Płatności tradycyjne

Przelew na konto bankowe – po złożeniu zamówienia towar zostanie dla Ciebie zarezerwowany, a na swój adres e-mail otrzymasz numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Przelew możesz wysłać ze strony internetowej swojego banku, w placówce banku lub na poczcie. Wybieranie tej metody wydłuży całkowity czas realizacji zamówienia o czas potrzebny na zaksięgowanie Twojej wpłaty. 

 

Za pobraniem – za zamówienie zapłacisz kurierowi przy odbiorze paczki. Przygotuj odliczoną gotówkę, nie każdy kurier posiada terminal do płatności bezgotówkowej. 

Raty 

eRaty Santander – rozwiązanie ratalne, które umożliwia wygodne sfinansowanie zakupów. Proces jest prosty i dostępny całkowicie online. eRaty umożliwiają sfinansowanie zakupów nawet do 50 tys. zł, które można rozłożyć do 60 rat.

mRaty – wygodne rozwiązanie ratalne, które umożliwia dokonanie zakupów na raty całkowicie online. W ramach mRat możesz sfinansować zakupy nawet do 20 tys. zł, które można rozłożyć do 50 rat. 

 

Credit Agricole Raty – jedno z najpopularniejszych rozwiązań kredytowych dla kupujących w polskim e-commerce. Wygodne raty dostępne całkowicie online nawet do kwoty 35 tys.zł z możliwością rozłożenia na 48 rat. 

 

Raty Inbank – nowoczesne rozwiązanie ratalne. Inbank finansuje zakupy nawet do 50 000 zł, a płatność można rozłożyć do 48 rat. 

 

Raty krok po kroku

  1. Wybierasz raty jako metodę płatności przy składaniu zamówienia. 
  2. Uzupełniasz i wysyłasz wniosek online. 
  3. Otrzymujesz decyzję kredytową i zawierasz umowę (możesz to zrobić online). Decyzja kredytowa uzależniona jest od badania zdolności kredytowej. W przypadku decyzji odmownej, skontaktuj się z nami, aby zmienić metodę płatności.

 

Leasing

ING Lease Now – to metoda skierowana do przedsiębiorców. Umożliwia finansowanie Twoich zakupów  za pomocą leasingu. 

 

Leasing krok po kroku

  1. Określasz parametry leasingu.
  2. Wypełniasz krótki wniosek.
  3. Podpisujesz umowę, logując się do bankowości internetowej, kurierem lub za pomocą podpisu kwalifikowanego.

Poduszka ortopedyczna

Ważny wybór

Bez wątpienia poduszka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni. Wyobrażasz sobie, że nie masz na czym położyć głowy ciężkiej od codziennych spraw? Właśnie. Warto pamiętać też o tym, że poduszka pełni także inną ważną funkcję: dzięki niej nasze ciało może uzyskać pozycję optymalną do odpoczynku, a mięśnie mają możliwość rozluźnienia. Dlatego tak istotny jest odpowiedni dobór poduszki do snu.
Na rynku istnieje mnóstwo propozycji, a my pokrótce przybliżymy kilka z nich.

Poduszki ortopedyczne – czym są?

Pod tajemniczą nazwą kryją się poduszki odznaczające się bardzo ważną cechą: dzięki ich odpowiedniemu  wyprofilowaniu nasz kręgosłup jest „wolny” od dodatkowego obciążenia, a dzięki temu – właściwie ułożony.
Dzięki odpowiedniemu materiałowi produkt jest bardzo plastyczny, przez co nasz organizm „sam” wybierze sobie najlepsze położenie. Na rynku są obecne m.in. poduszki wykonane z pianki termoplastycznej.

Jak dobrać?

Kiedy już wiemy, że potrzebujemy poduszki ortopedycznej, możemy  przejść do kolejnego etapu, jakim jest zakup. Odpowiednie przygotowanie pozwoli nam uniknąć przykrych sytuacji w postaci niezadowolenia z transakcji czy nawet… słabo przespanej nocy! Tak, jeśli poduszka ortopedyczna nie zostanie dobrze dobrana, nasze dobrze przespane noce wciąż będą w strefie marzeń. Spokojnie, da się tego uniknąć! Przede wszystkim zastanówmy się, którą pozycję snu wybieramy najczęściej: Na brzuchu, na boku, a może na wznak? To pozwoli wybrać dany profil poduszki.

Wybieramy rozmiar

Kolejną ważną cechą jest rozmiar poduszki, co także ma spory wpływ na jakość snu. Tu z pomocą może przyjść opis produktu zamieszczony np. na stronie producenta. Głównie zwróćmy uwagę na szerokość barków oraz na wzrost – to podstawowe wytyczne.
Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy poduszka ortopedyczna to wybór dla ciebie, poszukaj informacji na rozmaitych forach, gdzie konsumenci dzielą się swoimi doświadczeniami. W wielu przypadkach okazuje się, że ta – z pozoru niewielka zmiana – niesie ze sobą wiele dobrego! Jeśli z kolei decyzja już została podjęta, ale brakuje ci szczegółowej „nawigacji” przy zakupie, zawsze możesz poprosić o pomoc sprzedawcę.
Wystarczy już kilka kroków do tego, by cieszyć się relaksem przez duże „R”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl