Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Czas i koszty dostawy

—------- przeczytaj i usuń —----------
Jaki jest dokładny koszt i czas dostawy w PoduszkaOrtopedyczna.pl? Przedstaw na tej stronie w jasny oraz konkretny sposób, jakie metody dostawy towaru oferujesz. Jeżeli w Twoim sklepie obowiązuje zniżka na wysyłkę produktów powyżej jakieś kwoty (np.: Dla zamówień powyżej 250 zł dostawa gratis!) - również umieść taką informację. Pamiętaj tylko, aby zaktualizować stronę po zakończeniu promocji.

Tę stronę możesz zmieniać tutaj:

Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > Czas i koszty dostawy

---------------------------------------------------

 

Koszt dostawy jest uzależniony od wybranej metody dostawy oraz sposobu płatności (przedpłata lub płatność za pobraniem). 

Metoda dostawy

Przelew/Płatność online

Płatność za pobraniem

Czas dostawy

Inpost Paczkomat®

8,99 zł

13,99 zł

2 dni

Inpost Paczkomat® Paczka w Weekend

15,99 zł

20,99 zł

2 dni (dostępne dla zamówień złożónych w piątek)

Inpost Kurier

17,99 zł

22,99 zł

1 dzień

DPD Kurier

21,99 zł

26,99 zł

1 dzień

 

Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się czas potrzebny do wysyłki produktu (podany na stronie produktu) oraz czas dostawy. Jeśli produkt znajduje się w naszym magazynie to realizacja zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych.

Poduszka ortopedyczna

Ważny wybór

Bez wątpienia poduszka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni. Wyobrażasz sobie, że nie masz na czym położyć głowy ciężkiej od codziennych spraw? Właśnie. Warto pamiętać też o tym, że poduszka pełni także inną ważną funkcję: dzięki niej nasze ciało może uzyskać pozycję optymalną do odpoczynku, a mięśnie mają możliwość rozluźnienia. Dlatego tak istotny jest odpowiedni dobór poduszki do snu.
Na rynku istnieje mnóstwo propozycji, a my pokrótce przybliżymy kilka z nich.

Poduszki ortopedyczne – czym są?

Pod tajemniczą nazwą kryją się poduszki odznaczające się bardzo ważną cechą: dzięki ich odpowiedniemu  wyprofilowaniu nasz kręgosłup jest „wolny” od dodatkowego obciążenia, a dzięki temu – właściwie ułożony.
Dzięki odpowiedniemu materiałowi produkt jest bardzo plastyczny, przez co nasz organizm „sam” wybierze sobie najlepsze położenie. Na rynku są obecne m.in. poduszki wykonane z pianki termoplastycznej.

Jak dobrać?

Kiedy już wiemy, że potrzebujemy poduszki ortopedycznej, możemy  przejść do kolejnego etapu, jakim jest zakup. Odpowiednie przygotowanie pozwoli nam uniknąć przykrych sytuacji w postaci niezadowolenia z transakcji czy nawet… słabo przespanej nocy! Tak, jeśli poduszka ortopedyczna nie zostanie dobrze dobrana, nasze dobrze przespane noce wciąż będą w strefie marzeń. Spokojnie, da się tego uniknąć! Przede wszystkim zastanówmy się, którą pozycję snu wybieramy najczęściej: Na brzuchu, na boku, a może na wznak? To pozwoli wybrać dany profil poduszki.

Wybieramy rozmiar

Kolejną ważną cechą jest rozmiar poduszki, co także ma spory wpływ na jakość snu. Tu z pomocą może przyjść opis produktu zamieszczony np. na stronie producenta. Głównie zwróćmy uwagę na szerokość barków oraz na wzrost – to podstawowe wytyczne.
Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy poduszka ortopedyczna to wybór dla ciebie, poszukaj informacji na rozmaitych forach, gdzie konsumenci dzielą się swoimi doświadczeniami. W wielu przypadkach okazuje się, że ta – z pozoru niewielka zmiana – niesie ze sobą wiele dobrego! Jeśli z kolei decyzja już została podjęta, ale brakuje ci szczegółowej „nawigacji” przy zakupie, zawsze możesz poprosić o pomoc sprzedawcę.
Wystarczy już kilka kroków do tego, by cieszyć się relaksem przez duże „R”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl